Cóż zrobić ze zwierzęciem podczas dalekiej jazdy autem?

Posted on 17 grudnia 2018 in Auto

Zabieranie okazjonalnie psów na urlop to tak samo dobra rozrywka z naszym szczeniakiem, ale również duży ciężar. Oczywiście niektóre zwierzęta kochają podróże samochodem, choć nierzadko też się dzieje tak, że psiaki jazdy autem nienawidzą, a wyjazdy wraz z nimi to katorga nie tylko dla nich, jak również dla opiekunów. Niezależnie od preferencji pupila: Jak się na trasę z psem przygotować? (więcej…)

Czy auto to dobry prezent z okazji ślubu?

samochód z kokardąAuto jako upominek weselny nie jest bardzo popularnym zakupem, nie tylko ze względu na wysoką cenę, lecz także przez wręcz niemożliwość wcelowania w wymagania świeżo zaślubionych. Citroen Xsara czy Citroen C5? Renault Mégane czy Renault Kangoo? Różnorodność typów aut możliwych do wyboru jest utrudnieniem przy podejmowaniu decyzji o podarunku z okazji ślubu.

(więcej…)

Modele samochodów – hobby idealne dla pasjonata motoryzacji

modele autPojazdy to zainteresowanie dla wielu mężczyzn. Czasami totalnie niewinne, polegające przede wszystkim na oglądaniu zdjęć i marzeniu o kupnie bugatti, zaś niekiedy przeradzające się w liczne dni spędzone w garażu i majsterkowanie we własnym zakresie nad własnym volkswagenem czy też renault. Jeszcze inni ludzie natomiast zbierają modele aut. I to nie wyłącznie jako dzieci.

(więcej…)

Bez nudy w aucie

Posted on 12 czerwca 2018 in Auto

Wyjazdy wakacyjne to fenomenalna sprawa i nie znajdziemy chyba nikogo, kto twierdziłby coś innego. Zanim jednakże oddamy się wakacyjnemu wypoczynkowi, w dane miejsce trzeba dotrzeć. A sama droga może być nadzwyczaj męcząca. Dlatego też obligatoryjnie trzeba się zaopatrzyć w zasób książek, a najlepiej również w ulubioną muzę i jakieś seriale czy filmy. (więcej…)