Nietypowe pojazdy ślubne

Posted on 15 czerwca 2020 in Auto

Przeważnie nowożeńcy jadą na salę weselną eleganckim samochodem. Czasem – jak budżet jest wyższy – wynajmuje się krążownika szos. Jednak katalog pojazdów ślubnych jest znacznie większy. Po prawdzie, jedynym ograniczeniem jest fantazja. I czasem budżet.

Do USC można po prostu pójść – to fajny wybór, o ile mamy ładną pogodę i nie musimy pokonywać dużych odległości. Inny pomysł – kiedy organizujemy duże przyjęcie weselne w jakimś dworku lub pałacyku – to dorożka ciągnięta przez nie mniej niż parę koni. Wygląda to bardzo wykwintnie i wywołuje skojarzenia z zaślubinami par królewskich. istnieją też związki, które na swój ślub docierają konno (to znaczy – wierzchem). Decydują się na to osoby, dla których hippika jest zasadniczym elementem życiorysu i ma wpływ na progres relacji.

Tak samo amatorzy dwóch kółek są w stanie dotrzeć do urzędu motorami. Lub jednym z kierowcą i pasażerem. W takim wypadku dobrze jednak przemyśleć, czy motocykl nie wywrze mocniejszego efektu na koniec wesela – kiedy świeżo poślubiona para (chociaż symbolicznie) pojedzie na miesiąc miodowy. Ciekawym pomysłem jest też rower dla dwojga – który okaże się piękną metaforą wybrania się we wspólną drogę.

Czasem warto zaryzykować też zupełnie szaloną ideę – i zorganizować ślub w łódce na środku jeziora (udzielający ślubu mógłby zostać na molo). Znamy też zaślubiny i na dnie morza (może w łodzi podwodnej?) lub na pokładzie samolotu. W gruncie rzeczy ograniczenia są tylko w głowie.

No Comments for “Nietypowe pojazdy ślubne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *