Transport w czasie pandemii

Otrzymaliście zaproszenie na wesele? W dzisiejszych latach podróż na nie nie jest już tak łatwa! Sprawdź co trzeba zrobić, aby ekspresowo i bez żadnych komplikacji przyjechać na tak istotną okazję i dla Was, a także dla młodych.

Najważniejszą sprawą jest dobór solidnego środka lokomocji. Jednym z wyjść jest podróż własnym autem, aczkolwiek jeżeli go nie mamy pozostaje nam autokar, lub kolej. Przy wyborze tej drugiej możliwości trzeba ocenić, czy nie jest nam wymagany test antygenowy dla podróżnych. Ma prawo się również zdarzyć tak, że dla podróżnych z paszportem covidowym są przeznaczone specjalne ponadprogramowe siedzenia, trzeba wtedy oznaczyć taką opcję, jeśli wzięliśmy obie szczepionki. Powinno się też mieć świadomość, że przy wsiadaniu personel ma pozwolenie by skontrolować, czy mamy obowiązujący test antygenowy z zaświadczeniem.

Kolejnym punktem jest wybór odpowiedniego podarku dla młodych. Większość gości wybiera zakup trunku lub kuponu lotto jak również przekazanie pieniędzy w kopercie, w takim przypadku wskazane jest dowiedzieć się co tak naprawdę będzie przydatne nowożeńcom, możemy wybrać np. mikser lub TV, lub inny ekwipunek AGD, który w ich mieście jest z trudem osiągalny. Pamiętajmy jednak, że chcąc wejść do poniektórych sklepów należy mieć test antygenowy z zaświadczeniem i okazać go personelowi, który sprawdzi, czy w budynku nie ma zbyt dużej liczby ludzi.

Zważając na to w jakim tempie zmienia się suma ludzi, jaka może uczestniczyć na imprezie weselnej dobrze by było, by wszyscy goście mieli przy sobie testy antygenowe z zaświadczeniem. W wypadku kontroli policji możemy śmiało pokazać takowe dokumenty i nie przejmować się kwestią, czy taka istotna impreza nie będzie przed czasem zamknięta.

Na koniec wpisu dodatkowa wskazówka! Jeśli zrobiony test się przeterminował, lub zwyczjanie nie mieliśmy czasu na diagnozę, zawsze zdołamy posłużyć się green pass test covid online! Patrząc na to ile się czeka na wynik testu covid-19, to sposób ten to dobra opcja, jaka może uratować planowany wyjazd w każdym momencie.

No Comments for “Transport w czasie pandemii”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *