Przed tobą długa podróż autem? Zobacz co warto zabrać ze sobą

Wiele dziewczyn organizując wyprawę krajoznawczą po europejskich krajach nawet nie wie, jak mnóstwo przydatnych przedmiotów pozostaje przez roztrzepanie w mieszkaniu. My również to przeżyliśmy, stąd w tym artykule odnajdziecie cenne wskazówki odnoszące się do należytego pakowania do wycieczki samochodowej.

Główną kwestią jest odzież, jeżeli przyodziejecie się w te oddychające, nie będziecie miały problemów z potliwością, a tym samym będziecie miały możliwość spędzić pełną podróż w wygodnej pozycji. Zgodnie z naszą wiedzą najlepszym wyjściem wydaje się połączenie damskich spodni lnianych razem z długą lnianą koszulą. Jeśli chodzi o obuwie to najlepsze byłyby japonki, jednakże w naszym kraju obowiązuje zakaz prowadzenia pojazdów w takim obuwiu ze względu na to, że są w stanie się zsunąć i przystopować sprzęgło. Stąd nie pozostaje nam nic innego, jak włożyć praktyczne trampki. W taki oto sposób garderobę do podróży mamy już w komplecie.

Przechodzimy wobec tego do pakowania ubrań potrzebnych na wieczorowe wyjścia. Niewiele osób będąc w podróży objazdowej myśli o tym, że w danym miejscu będzie odświętny bankiet, lub dyskoteka. To naturalnie na takowe okazje należałoby mieć przy sobie sukienkę oversize z falbankami, która bez zarzutu wpasuje się w dowolną okazję. Nie powinno się również zapominać o odpowiednich butach, choćby takich jak posrebrzane półbuty, jakie nie licząc uroczystych przyjęć będą przepięknie komponować się z polskimi sukienkami bawełnianymi do noszenia na co dzień.

Należy pamiętać również o potrzebnym prowiancie na trasę, gdyż chyba każdy po przejechaniu kilkunastu km powoli ma chętkę na proste przekąski. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zabranie wielu różnych smakołyków, tak aby mieć je w razie konieczności pod ręką. Trafnym rozwiązaniem jest również zaopatrzenie się w zagłówek, dzięki któremu nie będzie Was bolała szyja w czasie drogi.

Dodatkowo jeśli chcecie nocować pod namiotem w pobliżu przepięknych krajobrazów, należałoby zabrać w podróż odpowiedni koc, wygodny materac, a także bluzę hoodie, które na pewno zagrzeją Was w zimowe wieczory. Tak wykorzystany czas zapamiętacie jeszcze na długo, a dodatkowa atrakcja, jak np. podziwianie gwiazd w pogodną nockę na dodatek to przypieczętuje.

No Comments for “Przed tobą długa podróż autem? Zobacz co warto zabrać ze sobą”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *